[bvi]
  • Українська
  • English

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді.

27.02.2024 в 10:06

Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує активну роботу щодо забезпечення зайнятості людей, які втратили роботу. Головна наша ціль – знайти їм підходящу роботу, а у разі її відсутності, пропонуємо безробітним особам тимчасову зайнятість через суспільно корисні роботи.

До суспільно корисних робіт залучаємо зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб, зокрема внутрішньо переміщених.

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними особами роботодавець укладає строковий трудовий договір. Оплата праці здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

У 2024 році Покровським міським центром зайнятості Донецької області  укладено 8 договорів на проведення суспільно корисних робіт з трьома роботодавцями. До виконання робіт залучено 71 особу з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі у лютому 47 осіб. Безробітних залучають до виконання таких видів суспільно корисних робіт, як розвантаження та пакування гуманітарної допомоги.

Працівники служби зайнятості продовжують співпрацю з керівниками територіальних громад Покровського району щодо залучення до суспільно корисних робіт більшої кількості працездатних осіб з числа безробітних, що перебувають на обліку центрі зайнятості та внутрішньо переміщених осіб.

print