[bvi]
  • Українська
  • English

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді.

26.01.2024 в 12:13

Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує активну роботу щодо забезпечення зайнятості людей, які втратили роботу. Головна наша ціль – знайти їм підходящу роботу, а у разі її відсутності, ми пропонуємо безробітним особам тимчасову зайнятість через суспільно корисні роботи.

До суспільно корисних робіт залучаємо зареєстрованих безробітних та інших незайнятих осіб, зокрема внутрішньо переміщених.

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними особами роботодавець укладає строковий трудовий договір. Оплата праці здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З 1 січня 2024 року Покровським міським центром зайнятості Донецької області  укладено вже 2 договори на суспільно корисні роботи, до виконання яких залучено 24 особи з числа зареєстрованих безробітних. Безробітних залучають до виконання таких видів суспільно корисних робіт, як розвантаження та пакування гуманітарної допомоги.

Працівники служби зайнятості і надалі продовжуватимуть співпрацю з керівниками територіальних громад Покровського району щодо залучення до суспільно корисних робіт ще більшої кількості працездатних осіб з числа безробітних, що перебувають на обліку центрі зайнятості.

print