[bvi]
  • Українська
  • English

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді.

01.11.2023 в 17:20

Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує активну роботу щодо забезпечення зайнятості людей, які втратили роботу. Головна наша ціль – знайти їм підходящу роботу, а у разі її відсутності, ми пропонуємо безробітним особам тимчасову зайнятість через суспільно корисні роботи.

Кабінет міністрів України підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проєкту «Армія відновлення» в півтора рази – до 10050 грн. Згідно з рішенням Уряду, оплата за виконання суспільно корисних робіт за відпрацьований повний місяць збільшується з 6700 грн. до 10050 грн. З 1 січня 2024 року вона зросте до 10650 грн., а з 1 квітня 2024 року — до 12000 грн.

В Покровській громаді суспільно корисні роботи проводяться майже рік і користуються досить великим попитом. У поточному році до лав «Армії відновлення» в нашому регіоні стали 307 українців.

Одним з більш затребуваних в Покровській громаді видів суспільно корисних робіт є розвантаження та пакування гуманітарної допомоги.

У період залучення до зазначеного виду робіт за особою зберігається статус безробітного, оплата праці у розмірі не нижче мінімального розміру проводиться із джерел Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. З безробітними укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт, і кількість періодів участі людей в суспільно корисних роботах не обмежена.

Участь у суспільно корисних роботах – це можливість долучитися до перемоги на трудовому фронті.

Робота в Покровській громаді щодо реалізації державної ініціативи з відновлення країни, підтримки тих, хто втратив роботу, триває.

print