[bvi]
  • Українська
  • English

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

28.02.2024 в 12:03

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом. Так ви встигнете надати нам свої дані, поки чекаєте на закипання води для чаю.

Мешканцям Донеччини необхідно щомісяця передавати покази лічильника за світло – в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це єдиний спосіб, який дозволяє нам розрахувати обсяги лише спожитої вами електроенергії, а компанії-постачальнику – формувати коректні платіжки. Для передачі показів найкраще підходить наш чат-бот. Користуючись ним не потрібно ходити до центрів обслуговування чи дзвонити до контакт-центру. Все, що потрібно, – пара хвилин і ваш смартфон.

Чому зручно передавати покази в чат-боті?

Легкий старт: в пошуку месенджера  Viber та Telegram введіть «ДТЕК Донецькі електромережі».

Верифікація за лічені секунди: поділитися номером телефону та особового рахунку для верифікації потрібно лише за першого користування. Номер рахунку ви можете дізнатися у наших фахівців через офіційну сторінку у Facebook або контакт-центр за телефонами +38 (063/096/099) 450 0 473.

Інтуїтивно зрозуміле меню: слідуйте простим підказкам, щоб правильно передати покази.

Автоматизована система: із чат-боту дані одразу потрапляють у наш білінг для розрахування обсягів електроспоживання.

Також чат-бот показує ваші попередні передані покази, зможе визначити можливу помилку в даних і підкаже, як її виправити. А наступного місяця нагадає, що настав час знову надсилати покази лічильника.

print