Щотижнева нарада з начальниками військових адміністрацій Покровського району та представниками силових структур.

31.05.2024 в 16:14

31 травня 2024 року під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира Замотаєва в режимі відеоконференції пройшла щотижнева нарада з начальниками військових адміністрацій Покровського району та представниками силових структур.

На порядку денному було розглянуто питання щодо проведення заходів з мобілізації на період з 01.06.2024 по 30.06.2024 рік, а також підведено підсумки стану виконання плану мобілізації людського ресурсу на території Покровського району за травень місяць.

Окрему увагу на нараді було приділено уточненню військовозобов’язаними військово-облікових даних в РТЦК та СП.