[bvi]
  • Українська
  • English

Ще понад 6 тисяч родин зі світлом: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти після обстрілів

27.06.2024 в 12:34

Учора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових відремонтували низку пошкоджень мереж після обстрілів та відновили електропостачання 6 населених пунктів. Це дозволило повернути світло в оселі понад 6 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у прифронтовому регіоні щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

26 червня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути електрику у 6 населених пунктів. Зі світлом домівки 6 122 родин на Донеччині.

В області зберігається важка ситуація. За інформацією Національної поліції, останньої доби ворог обстріляв 10 населених пунктів. Зокрема, Торецьк зазанав 18 ударів, у тому числі 15 – авіаційних.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 855 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print