[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для понад 8 тисяч родин ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло за дві доби

21.07.2023 в 10:44

За 19 та 20 липня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку ремонтів з дозволу військових та відновити електрику у 16 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Світло повернулося в оселі понад 8 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення відновлювальних робіт.

За дві доби спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електрику жителям 16 населених пунктів. Знову отримують електропостачання 8 428 родин.

Обстріли Донецької області продовжуються. За інформацією Міністерства оборони, противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Куп’янському напрямках, де минулої доби сталося 32 боєзіткнення.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 105 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 513 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print