[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для понад 32 тисяч домогосподарств повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі за 2 доби

28.07.2023 в 19:12

За дві доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів та повернути електропостачання у 35 населених пунктах, постраждалих через постійні обстріли регіону. У результаті понад 32 тисячі домогосподарств знову отримують електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення світла, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів Донеччини у важкій ситуації постійних бойових дій.

За 26 та 27 липня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання для жителів 35 населених пунктів. Знову зі світлом 32 520 домогосподарства регіону.

Важка ситуація на Донеччині зберігається. За інформацією Міністерства оборони, на Авдіївському напрямку ворожих артобстрілів зазнали 15 населених пунктів, на Бахмутському та Мар’їнському – по 10, тривають обстріли та авіаудари й на інших напрямках.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 520 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print