[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для понад 10 тисяч осель повернув електрику ДТЕК Донецькі електромережі за дві доби

30.05.2024 в 15:33

За 28 та 29 травня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 10 населених пунктів. Це дозволило повернути світло в домівки понад 10 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання прифронтового регіону одразу, щойно це стає можливим.

За останні дві доби аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику у 10 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. 10 437 родин знову мають світло в оселях.

Обстріли Донецької області продовжуються. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, за останню добу ворог 16 разів обстріляв населені пункти регіону. Бойові дії продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 827 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print