[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для майже 6 тисяч родин відновив світло ДТЕК Донецькі електромережі

16.02.2024 в 18:08

За 15 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електрику для жителів 9 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Знову отримують електропостачання майже 6 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Учора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі попри важку ситуацію в регіоні вдалося повністю чи частково відновити електропостачання 9 населених пунктів. Світлом знову можуть користуватися 5 839 родин.

Обстріли Донеччини тривають. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, за добу ворог 14 разів обстріляв населені пункти Донеччини.

Постійні обстріли продовжують руйнувати енергосистему регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 723 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print