[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 8,5 тисяч родин відновив електрику ДТЕК Донецькі електромережі

14.03.2024 в 11:34

За вчора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових повернути світло у 13 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. Електрика повернулася в оселі 8,5 тисяч родин. Енергетики роблять усе можливе для відновлення електропостачання на Донеччині щойно це стає можливим.

13 березня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електропостачання у 13 населених пунктів. Зі світлом – 8 580 родин.

Бойові дії на Донеччині тривають. Продовжуються обстріли, ракетні та авіаудари. Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 750 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!        

print