[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 15 тисяч родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі за три доби

29.02.2024 в 13:11

З 26 по 28 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових відновити електрику у 19 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Це дало змогу поновити електропостачання у домівках 15 тисяч родин прифронтового регіону. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла на Донеччині, щойно це стає можливим.
За три доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло у 19 населених пунктах. Доступ до електропостачання знову мають 15 106 родин.
На Донеччині тривають важкі бої. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 26 разів.
Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 736 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print