[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 1,2 тисячі родин відновив світло ДТЕК Донецькі електромережі за добу

19.01.2024 в 12:42

Учора фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових виконали низку ремонтів та відновили електропостачання у 2 населених пунктах. Знову зі світлом 1,2 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла у прифронтовому регіоні.

За 18 січня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі відновили електрику у 2 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Електропостачання повернулося у домівки 1 254 родин.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. За словами Вадима Філашкіна, очільника регіону, за  добу ворог 13 разів обстріляв населені пункти Донеччини. У тому числі ракетного удару знову зазнав Мирноград.

Через активні обстріли постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 695 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print