[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 12 тисяч родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі за вчора

04.05.2024 в 19:53

3 травня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових потрапили до низки пошкоджень електрообладнання, відремонтували його та повернули електропостачання у 33 населених пункти, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Світло повернулося в оселі 12 тисяч родини на Донеччині. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли потрапити до низки пошкоджень мереж та усунути їх. Завдяки цьому світло відновлене у 33 населених пунктах для 12 241 родини.

Постійні обстріли Донеччини тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 801 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print