[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 1 тисячі родин ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло на Донеччині

09.04.2024 в 12:09

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати низку пошкоджень мереж після обстрілів та відновити електропостачання 5 населених пунктів прифронтової Донеччини. Знову зі світлом домівки 1 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла в регіоні, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 8 квітня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі попри постійні обстріли регіону з дозволу військових повністю чи частково повернули електрику у 5 населених пунктів. До електропостачання знову підключені оселі 1 027 родин.

На Донеччині зберігається важка ситуація через активні бойові дії. Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 775 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print