Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Вітаємо Вас з професійним святом! Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного буття. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку.
16.11.2021 в 8:00
Телебачення, радіо, зв’язок загалом роблять наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Працівники цих сфер забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку, що сприяє активній інтеграції держави до міжнародного інформаційного простору.
Тому з нагоди професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить Вам задоволення та приємні емоції.
райдержадміністрація, районна рада.
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255152056_2002692599897614_6418762446633276129_n.jpg)