[bvi]
  • Українська
  • English

Семінар для осіб з інвалідністю

23.06.2023 в 13:45

23 червня 2023 року відбувся вебінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у Покровському міському центрі зайнятості.

Згідно законодавства інваліди мають право на працевлаштування, враховуючи свій фізичний стан, медичні рекомендації, освіту та стан ринку праці. Для власного працевлаштування вони можуть самостійно звертатися до підприємств, установ, організацій, а також мають можливість звернутися до послуг служби зайнятості.

Під час заходу фахівечиня з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості з профорієнтації й професійного навчання та поінформувала щодо гарантій держави у сфері зайнятості. Також були розглянуті актуальні питання професійної самореалізації осіб з інвалідністю в сучасних умовах.

Учасники обговорили різні аспекти життя осіб з інвалідністю – від навчання до соціального та правового захисту. Кожен з присутніх отримав інформацію щодо соціального захисту осіб з інвалідністю в Україні.

Треба пам’ятати, що запорукою успішного вирішення питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних.

print