Робоча зустріч з представниками міжнародної організації CARE Ukraine

19.06.2024 в 15:57
Сьогодні голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із заступником Олександром Фоменко провів робочу зустріч з представниками міжнародної організації CARE Ukraine – це представництво міжнародної гуманітарної організації CARE International.
Під час зустрічі були обговорені гуманітарні питання, а саме: задоволення нагальних потреб населення шляхом розподілу необхідних продуктів харчування та води, а також гігієнічних наборів.
Однією із основних тем обговорення стала можливість грошової допомоги з боку благодійників постраждалим від російської агресії.
Окремим питанням присутні розглянули психосоціальну підтримку для тих, хто цього найбільше потребує.
У підсумку були визначені дії та подальші плани у співпраці між Покровською РВА та міжнародною організацією CARE Ukraine.