Робоча зустріч з представниками Міжнародної італійської гуманітарної організації “INTERSOS”

22.08.2023 в 18:48

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із своїм заступником Олександром Фоменком та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провели робочу зустріч з представниками Міжнародної італійської гуманітарної організації “INTERSOS”.Мартіна Маноккі, керівник східної програми та Мирослава Кондакова, керівник проєктів захисту ознайомили з діяльністю організації, яка здійснює свою діяльність в наступних напрямках: надання мобільних медичних бригад, послуги соціального захисту і охорони здоров’я, захисту дітей, запобігання торгівлі людьми, домашнього та гендерного зумовленого насильства, захисту прав людей з інвалідністю, юридичних аспектах та інших. Під час зустрічі були розглянуті питання подальшої співпраці та взаємодії з територіальними громадами Покровського району для надання допомоги їх мешканцям.