Робоча зустріч з представниками Координаційного гуманітарного центру

16.01.2024 в 18:00

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із своїм заступником Олександром Фоменком та начальником управління з питань розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Аллою Павлічевою провели робочу зустріч в онлайн режимі з представниками Координаційного гуманітарного центру, який займається координацією гуманітарних місій благодійних фондів та організацій. Основний ресурс Координаційного центру – інформація. Кожного дня їх команда працює над тим, щоб отримувати актуальну інформацію та ефективно використовувати її в майбутньому, допомагати благодійникам правильно розподіляти свої ресурси та уникати дублювання допомоги. Щоденно центр займається збором інформації про потреби від органів місцевих самоврядувань та пошуком ресурсів від фондів. Під час обговорення були розглянуті питання подальшої співпраці та взаємодії з територіальними громадами Покровського району для надання допомоги їх мешканцям.