Робоча зустріч з представниками громадської організації “Сонце Ю.А.”

18.01.2024 в 19:10

18 січня 2024 року заступник голови Покровської райдержадміністрації Олександр Фоменко з начальником управління з питань розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Аллою Павлічевою провели робочу зустріч з представниками громадської організації “Сонце Ю.А.”. Основними напрямками їх діяльності є надання психосоціальної підтримки жінкам, дітям, особам з інвалідністю, людям похилого віку. Надається гуманітарна допомога продуктами харчування, засобами гігієни, одягом та іншими речами.

Під час обговорення були розглянуті питання подальшої співпраці та взаємодії з Очеретинською, Мар’їнською та Курахівською територіальними громадами Покровського району для надання допомоги мешканцям та особам незахищених категорій, які постраждали від війни.