Робоча зустріч з представниками Благодійного Фонду “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ”

05.07.2023 в 17:00

Покровська  районна  військова  адміністрація  продовжує  налагодження   стосунків   та  співпраці  з  благодійниками.

05  липня 2023 року голова  Покровської райдержадміністрації, начальник  районної  військової  адміністрації  Володимир  Замотаєв  і  його  заступник   Олександр  Фоменко   провели  робочу  зустріч  з  представниками Благодійного  Фонду  “Прем’єр Уржанс Інтернасьональ” , який продовжує підтримувати найбільш вразливі групи населення в Україні,  яке  постраждало  від  військових  дій та  забезпечувати  їм доступ  до послуг. На  сьогодні  така  співпраця  налагоджена  в Добропільській, Покровській  та   Мирноградській  територіальних  громадах. Працівники Прем’єр Уржанс Інтернасьональ підтримують медичні заклади, надаючи їм доступ до водопостачання.   У 2022 році Добропільська лікарня інтенсивного лікування та її поліклініка, через бойові дії  стикалася з частими перебоями водопостачання, то ж була гостра потреба у створенні резервної системи для забезпечення стабільного водопостачання. Прем’єр Уржанс Інтернасьональ надала лікарні та поліклініці матеріали для ремонту та модернізації систем водопостачання, баки для зберігання води та водонагрівачі  для забезпечення подачі гарячої води до санвузлів лікарні та оглядових приміщень поліклініки.

Фонд  і  надалі  планує  продовжити надавати допомогу у  водопостачанні медичних  закладів,  організації виїздних медичних  бригад,  у  складі  лікаря,  медсестри, психолога   та  фахівця із  соціально-правової  допомоги, для  надання  допомоги населенню,  проведенню  навчальних тренінгів   для   медичних  працівників, та   наданню  багатоцільової   грошової  допомоги, спрямованої  на  фінансову підтримку   постаждалого   від  конфлікту  населення.  Ця діяльність фінансується коштом Верховного управління Європейського Союзу з питань надання гуманітарної допомоги. Обговорили    питання  про  подальшу  співпрацю  з  іншими  територіальними  громадами  Покровського  району.