[bvi]
  • Українська
  • English

Робоча зустріч

16.08.2023 в 16:36

Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв взяв участь в обговоренні проблемних питань Авдіївської та Очеретинської територіальних громад. Робоча зустріч відбулась під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна за участі начальника Авдіївської міської військової адміністрації Віталія Барабаша, начальника Очеретинської селищної військової адміністрації Миколи Коваленко та представників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час обговорення були розглянуті питання виконання бюджетів громад, заборгованості із заробітної плати на підприємствах всіх форм власності, соціального захисту населення на надання медичної допомоги мешканцям громад. Окремо звернули увагу на організацію освітнього процесу в онлайновому форматі. Також розглянули питання функціонування захисних споруд цивільного захисту та систем оповіщення, обговорили підготовку прифронтових громад до опалювального сезону

Також під час обговорення Віталій Барабаш повідомив, що наразі планується створення ще одного гуманітарного хабу для підтримки авдіївців, які через бойові дії були вимушені переїхати до більш безпечних регіонів України.

print