Робоча онлайн-нарада

19.02.2024 в 13:49

З метою оперативного вирішення нагальних питань діяльності Покровського району 19.02.2024 року під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира Замотаєва відбулась робоча онлайн-нарада з начальниками військових адміністрацій, представниками ДСНС та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради відбулося заслуховування публічного звіту голови Покровської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації за 2023 рік.

Окрім цього на порядку денному були розглянуті питання щодо виникнення пожеж в Покровському районі та їх наслідки, проведення заходів з мобілізації, а також дотримання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топономії».