Робоча нарада з начальниками військових адміністрацій Покровського району та представниками силових структур

02.05.2024 в 19:28

Сьогодні, 02.05.2024 року, під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира Замотаєва в режимі відеоконференції пройшла робоча нарада, на якій були присутні начальники військових адміністрацій Покровського району та представники силових структур.
На порядок денний було винесено два питання: про підсумки стану виконання плану мобілізації людського ресурсу на території Покровського району, а також проведення заходів з мобілізації та доведення прогнозованих планових показників на наступний період.
У підсумку, усі поставлені задачі були доведені до начальників військових адміністрації.