[bvi]
  • Українська
  • English

Резюме – перший крок до успішного працевлаштування

19.07.2023 в 17:42

В нинішніх умовах пошуку роботи резюме не втратило своєї актуальності. Тому інформаційно-роз’яснювальна робота серед клієнтів служби зайнятості триває. Так  19 липня 2023 року відбувся вебінар з техніки пошуку роботи «Створення резюме». Учасниками заходу стали особи, які перебувають на обліку у Покровському міському центрі зайнятості.

Під час заходу фахівчиня з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько ознайомила присутніх із структурою та основними вимогами написання резюме. Слухачі дізнались, що основна мета резюме – привернути до себе увагу роботодавця, та як наслідок – отримати запрошення на співбесіду та успішне працевлаштування.  Разом з учасниками заходу були розібрані найтиповіші помилки, які виникають при складанні резюме, а також сформульовані основні принципи побудови ідеального резюме.

Також присутні були поінформовані про електронні сервіси ДСЗ та Освітній портал ДСЗ, за допомогою яких можна створити вдале резюме, а також пройти тестування задля визначення своїх сильних сторін.

print