[bvi]
  • Українська
  • English

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-травень 2021 року

09.07.2021 в 8:29

7 липня директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Тетяна Радченко провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-червня 2021 року».

«Станом на 1липня на обліку в центрі зайнятості перебувало 447 осіб. Протягом звітного періоду – 1333 особи, з яких 127 мають додаткові гарантії при працевлаштуванні», – розпочала директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко.

З початку року 668 осіб знайшли роботу за допомогою нашого центру зайнятості, з них – 104 працевлаштовано за квотою.

Продавці, водії, інженери, юрисконсульти, бухгалтери, касири, економісти, кухарі, працівники гірництва та харчової промисловості – це ті фахівці, яких потребують підприємства нашого міста. І на початок липня зареєстровано більше 70 вакансій.

За звітний період до оплачуваних громадських робіт, які під час карантину 100 відсотково фінансуються за рахунок роботодавців, було залучено 163 особи.

Послугою  профнавчання з початку року скористалась 101 особа, в тому числі 1 учасник АТО та 5 – внутрішньо переміщені особи.

Також Тетяна Миколаївна нагадала, що зареєстровані безробітні можуть пройти навчання за направленням центру зайнятості в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Таких центрів – 11, розташовані вони в різних містах України, де безробітні мають змогу проходити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за робітничими професіями.  Навчання, проїзд та проживання за рахунок фонду соціального страхування. Обрати центр навчання можна будь-який: Харківський ЦПТО, Донецький, Хмельницький, Одеський або інші. З повним переліком центрів професійно-технічної освіти  та професій можна ознайомитись на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Навчання».

print