[bvi]
  • Українська
  • English

Питання пенсійного забезпечення пояснено на виїзному прийомі в с. Миколаївка

17.04.2019 в 14:47

17 квітня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян на території Миколаївської сільської ради.

Олена Карабанова розповіла про перерахунок пенсій в березні та квітні 2019 року, монетизацію субсидій, умови реалізації права на пенсію того, чи іншого виду, розмір страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, провела попередню оцінку документів для призначення пенсій.

Також головний спеціаліст повідомила пенсіонерів про можливість отримання електронного пенсійного посвідчення. Зазначила, що цей сучасний багатофункціональний технологічний документ поєднує в собі пенсійне посвідчення і служить платіжною карткою, тобто дозволяє отримувати повний спектр банківських послуг.

Фахівець Фонду повідомила громадян про сучасні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України: веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду та  смс – інформування. З метою контролю за персональними даними, які впливають на розмір пенсії, отримання інформації про стан свого пенсійного забезпечення, запропонувала стати користувачами цих  сервісів.

 

Начальник

Покровського                        

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

                                                                           Н. Аржавітіна

print