[bvi]
  • Українська
  • English

Пункти незламності в Добропільскій територіальній громаді

02.12.2022 в 8:53

01 грудня 2022 року в.о. голови Покровської районної ради Юрій Середа відвідав пункти незламності в Добропільській територіальній громаді та впевнився в їх цілодобовій роботі. Всі вони створені органами місцевого самоврядування та місцевими військовими адміністраціями
У разі тривалого відключення світла чи надзвичайної ситуації мешканці, які не евакуювалися до більш безпечних регіонів країни, зможуть саме в Пунктах Незламності зігрітися, зарядити мобільні телефони, отримати питну воду, чай, доступ до мережі Інтернет й інформації про події, що відбуваються у країні та світі.
Інформацію щодо функціонування цих осередків безпеки їх адреси та місце розташування ви можете дізнатися в органах місцевого самоврядування та в місцевих військових адміністраціях.
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
Тримаємося разом!
Разом ми все подолаємо. Перемога за нами 🇺🇦

print