Привітання та вручення Почесних грамот працівникам Покровського районного управління ДСНС України у Донецькій області

28.06.2023 в 20:14

28 червня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, разом з в.о.голови Покровської районної ради Юрієм Середою привітали та вручили Почесні грамоти кращим працівникам Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області за сумлінне служіння народові України, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Конституції України і 100-річчя Покровського району. Присутні вшанували пам’ять загиблих громадян за правду волю та незалежність України. Тетяна Наумова т.в.о.начальника Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області зазначила, що весь особовий склад виконує всі завдання в тилу і в зоні бойових дій, тримаючи свій фронт в надійних руках. Тільки разом з вірою в ЗСУ наближаємо нашу перемогу!