Привітання та вручення грамот кращим представникам національної поліції України.

04.07.2023 в 23:13

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із в.о.голови Покровської районної ради Юрієм Середою привітали та вручили почесні грамоти кращим представникам національної поліції України, на урочистостях , які відбулись з нагоди свята в Покровську.

Сьогодні громадяни України, які чинять спротив російському вторгненню, виконують конституційний обов’язок – успішно протистоять агресору, що зневажає юридичні норми, міжнародне право. Але на жаль, багато українців, серед яких і правоохоронці, віддали життя за суверенітет, незалежність та цілісність нашої країни.

Пам`ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Сьогодні, у цей непростий для країни час, саме поліціанти є першою ланкою в охороні правопорядку, які забезпечують безпеку українців і протидіють злочинності. Щодня вони знаходяться на службі у людей та Держави.