[bvi]
  • Українська
  • English

Привітання голови Покровської районної державної адміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира ЗАМОТАЄВА з Різдвом Христовим!

24.12.2023 в 23:13

Шановні мешканці Покровського району, земляки!

Різдво Христове – одне з найсвітліших та найвеличніших християнських свят. Очікування першої зірки, що сповістила про народження Божого Сина, перетворюється в очікування дива.

Нажаль війна, яку веде російський агресор проти нашої країни, не дасть змоги нашим захисникам обійняти своїх рідних та близьких за святковим столом. Але ворог невзмозі розірвати те єднання, яке є між нами, яке веде нас до нашої Перемоги через усі виклики та небезпеки. Єдність, мужність та витривалість українців не залишає агресору жодних шансів, адже попри війну українці підтримують традиції.

Кожен з нас зрозумів, що щастя не в достатку, а в мирному, спокійному та впевненому завтрашньому дні.

Щиро дякую нашим захисникам та захисницям, які хоробро боронять нашу землю від російського окупанта.

Нехай це величне свято Різдва подарує нам найбажаніше і найочікуваніше для кожного українця – Перемогу над ворогом! Хай панує любов і добро у наших родинах! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським Героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.Віри, сили, стійкості та терпіння нам усім!

Бережіть себе, бережіть свої родини, бережіть нашу Україну!

Христос Народився! Славімо Його!

З повагою
Голова Покровської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ

print