Привітання до Дня працівників соціальної сфери

03.11.2023 в 17:22

5 листопада держава відзначатиме День працівників соціальної сфери. Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як робота працівника соціальної служби. Вони приходитять на допомогу тим, хто її потребує найбільше – людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим.Тут не може бути випадкових людей, це праця за покликанням. Вона по-плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших. Напередодні професійного свята голова Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із своїм заступником Олександром Фоменком та в.о.голови районної ради Юрієм Середою привітали та відзначили працівників управління соціального захисту населення і служби у справах дітей райдержадміністрації почесними грамотами за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток соціальної сфери, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери і 100 річчя Покровського району Донецької області.