Прийом громадян Сонцівської сільської ради «мобільним соціальним офісом»
08.02.2019 в 17:18
06 лютого 2019 року управлінням соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації був здійснений прийом громадян Сонцівської сільської ради «мобільним соціальним офісом». Спеціалістом прийому громадін відділу грошових виплат і компенсацій було прийнято 21 заява для призначення житлових субсидій та надано 23 консультації.
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51475059_1169398323227050_2112111388271837184_n.jpg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51847196_1169398336560382_323869915989671936_n-1.jpg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/52125684_1169398309893718_3262059723242864640_n.jpg)