Прийом громадян «мобільним соціальним офісом»
14.02.2019 в 10:16
13 лютого 2019 року управлінням соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації був здійснений прийом громадян Гришинської сільської ради «мобільним соціальним офісом». Спеціалістом прийому громадін відділу грошових виплат і компенсацій було прийнято 35 заяв для призначення житлових субсидій та надано 13 консультації.
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51786765_1173339949499554_4012660508678160384_n.jpg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/52029358_1173339929499556_8753123034052689920_n.jpg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51766001_1173339862832896_3442233025784446976_n.jpg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51754620_1173339829499566_7571588989895835648_n.jpg)
![](http://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51797928_1173339849499564_3030702470801129472_n-1.jpg)