[bvi]
  • Українська
  • English

Прийнято участь у семінарі

19.09.2019 в 8:35

17 вересня 2019 року заступником головного лікаря комунального комерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергієм Філяковим прийнято участь у навчально-практичному семінарі «Впровадження інформаційних технологій для надання паліативної допомоги в практичну діяльність лікарів первинної та вторинної ланок», який відбувся у м.Святогірську Донецької області.
У ході семінару присутнім були представлені пілотний проект з паліативної допомоги та практичні інструменти для покращення паліативної допомоги, методичні та управлінські аспекти впровадження медичних інформаційних систем для покращення якості надання паліативної допомоги. Лекції читали практикуючі медичні фахівці.
Наприкінці семінару з доповіддю на тему «Використання препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у практиці лікаря загальної практики- сімейної медицини та надання паліативної допомоги» виступила консультант Міжнародного фонду «Відродження» Олена Коваль.
Участь у таких заходах сприяє підвищенню фахового рівня медичних працівників району.

print