[bvi]
  • Українська
  • English

Профілактика ГРВІ восени

04.10.2023 в 18:56

З настанням осені, коли вранці стає прохолодно, зростає ризик захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Добропільська філія ДУ «надає поради, як поліпшити здоров’я та не хворіти з настанням похолодання.

  • Найголовніший засіб для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій– це, звичайно ж, зміцнення імунітету. Пам’ятайте! Вітамін С – водорозчинний, він не затримується в організмі та має постійно поповнюватися. Найбільше його в ягодах шипшини, смородини, листовій зелені.
  • Поступове загартовування (для початку можна спробувати контрастний душ), помірні фізичні навантаження, здорове збалансоване харчування з достатньою кількістю всіх необхідних вітамінів і мікроелементів, повноцінний здоровий сон, активний спосіб життя, правильне чергування режиму праці та відпочинку не залишать шансів практично ніяким хворобам!
  • Намагайтеся не переохолоджуватися. Для цього слідкуйте за прогнозом погоди і одягайтеся відповідно до нього. Адже переохолодження всього організму йде, перш за все, від ніг.
  • Найдієвішим сьогодні засобом для профілактики грипу є вакцинація, яка забезпечує захист. Важливий момент: вакцинація як засіб профілактики від грипу не дає 100-відсоткової гарантії, що людина не захворіє. Щеплення не є панацеєю. Проте вакцинована людина перенесе захворювання легше і не помре через ускладнення.
  • Посміхайтеся, будьте добрими та ввічливими, знаходьте час на відпочинок – і частота захворювань значно зменшиться.

При найменших проблемах зі здоров’ям не ігноруйте сигнали організму. Краще відразу зверніться до лікаря і почніть своєчасне лікування, щоб уникнути ускладнень.

Але найголовніше – це позитивний настрій! Саме він допоможе провести осінь з посмішкою і не захворіти!

 

Добропільська філія ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ»

print