[bvi]
  • Українська
  • English

Президент України Володимир Зеленський відвідав Донецьку область

19.04.2024 в 16:00

Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін,  який доповів Президенту України про ситуацію в регіоні.

«Мав честь зустріти на Донеччині Президента України Володимира Зеленського.

Доповів президентові про ліквідацію наслідків російських обстрілів і відновлення водопостачання в населених пунктах — на жаль, ці роботи доводиться виконувати дуже часто через постійні обстріли.

Розповів про забезпечення навчання в регіоні та будівництво шкільних укриттів. Окрему увагу приділив спорудженню третьої лінії оборони в регіоні — її будуємо разом з іншими областями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури. Візит очільника держави на лінію фронту — завжди потужний сигнал підтримки для наших захисників, а також важливе послання, яке побачать і наші союзники, і наші вороги. Будемо битися до Перемоги!» – повідомив Вадим Філашкін.

З будівництвом фортифікаційних споруд президент ознайомився особисто — оглянув вогневі споруди, захисні залізобетонні конструкції, траншеї, спостережний пункт та невибухові загородження.

Також на Донеччині Володимир Зеленський відвідав медичну роту 95-ї окремої десантно-штурмової бригади — поспілкувався з захисниками і вручив нагороди бійцям і медикам бригади.

Нагороди отримали і бійці 41-ї окремої механізованої бригади, яка обороняє Часів Яр — президент відвідав один із командних пунктів бригади і заслухав доповідь комбрига щодо оперативної ситуації в регіоні.

print