Працівниками архівного відділу та архівного підрозділу райдержадміністрації здійснено виїзд до Добропільського відділу культури, молоді і спорту та Добропільського відділу освіти, які реорганізують ся шляхом приєднання до Покровської райдержадміністрації з метою прийняття архівних документів та надання методичної допомоги.
30.11.2021 в 8:20
Працівниками архівного відділу та архівного підрозділу райдержадміністрації здійснено виїзд до Добропільського відділу культури, молоді і спорту та Добропільського відділу освіти, які реорганізують ся шляхом приєднання до Покровської райдержадміністрації з метою прийняття архівних документів та надання методичної допомоги.
Під час проведення заходу прийнято на збереження особові справи відділу культури молоді і спорту з кадрових питань за 1966-2014 роки в кількості 171 справи. Проводиться звірка справ з кадрових питань по відділу освіти Добропільськї райдержадміністрації.
Членам відповідних комісій з реорганізації надано методичну ти практичну допомогу
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262418173_2018471878319686_1687253755005705179_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/261356957_2018472418319632_7474995140345901966_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/261424082_2018472468319627_1762307189155817730_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/261453808_2018472431652964_7552008315173673544_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262418173_2018471878319686_1687253755005705179_n.jpg)