[bvi]
  • Українська
  • English

Працевлаштування осіб з інвалідністю

26.11.2021 в 12:22
В рамках проведення загальнообласної декади зайнятості для осіб з інвалідністю 24 листопада 2021 року в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області в режимі «online» на платформі Zoom за участю роботодавців та соціальних партнерів було проведено інформаційний семінар з питань організації працевлаштування осіб з інвалідністю. Захід відбувся до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається в Україні 3 грудня.
Головною незмінною метою служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю. Фахівці служби роблять все можливе, щоб особи даної категорії могли знайти собі роботу, яка відповідає їх здібностям та фізичним можливостям шляхом орієнтації на самозайнятість, у разі потреби – організації професійного навчання під конкретне замовлення роботодавця, можливість отримання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих осіб даної категорії на новостворені робочі місця, а також психологічної підтримки у вигляді тренінгів та семінарів.
Роботодавці в ході зустрічі мали можливість отримати відповіді на питання, які потребують першочергового вирішення.
Такі заходи покликані формувати позитивний соціальний настрій, сприяти працевлаштуванню та адаптації до сучасних ринкових умов осіб даної категорії. Центр зайнятості і надалі планує проводити спільні заходи разом із соціальними партнерами, громадськими організаціями та роботодавцями.
print