[bvi]
  • Українська
  • English

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для понад 18 тисяч родин за добу

06.03.2024 в 11:09

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути електропостачання у 5 населених пунктах, знеструмлених обстрілами. Це дало змогу знову відновити електрику в оселях понад 18 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля повернення світла жителям Донеччини, щойно це стає можливим.

За 5 березня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли попри постійні обстріли регіону повністю чи частково відновити електрику у 5 населених пунктах. Домівки 18 238 родин на Донеччині знову підключені до електропостачання.

На Донеччині продовжуються активні бойові дії. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 10 разів. Зокрема, чотирьох ракетних ударів зазнав Покровськ.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 742 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print