[bvi]
  • Українська
  • English

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику у ще 15 тисячах домівок

08.04.2024 в 9:49

За 6 квітня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових усунути низку пошкоджень мереж та повернути електрику у 17 населених пунктів, постраждалих через постійні бойові дії в регіоні. Завдяки цьому світло знову повернулося в оселі 15 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Минулої доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі попри всі складнощі відновили електропостачання у 17 населених пунктах прифронтової Донеччини. Знову зі світлом домівки 15 043 родин.

На Донеччині зберігається важка ситуація через активні бойові дії. Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 774 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print