[bvi]
  • Українська
  • English

Понад 11 тисячам родин повернув електрику ДТЕК Донецькі електромережі за добу

06.04.2024 в 9:43

За вчора фахівці ДТЕК Донецькі електромережі попри важку ситуацію в регіоні відновили електропостачання 3 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли. Це дозволило  повернути світло в оселі понад 11 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у привронтовому регіоні, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 5 квітня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у 3 населених пункти прифронтової Донеччини. Електропостачання відновлене для 11 685 родин.

Бойові зіткнення на Донеччині тривають. За інформацією Донецької ОВА, за останню добу ворог 15 разів обстріляв населені пункти Донеччини.

Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 773 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print