[bvi]
  • Українська
  • English

Покровська районна рада висловлює щирі слова вдячності Павлу Олександровичу Кириленку

03.01.2020 в 10:30

ШАНОВНИЙ ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

 

Висловлюємо Вам щирі слова вдячності за високу оцінку роботи районної ради в 2019 році.

Покровська районна рада прийняла участь в обласному конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» з практикою «Сімейний оздоровчий табір для людей з інвалідністю», де зайняла 1 місце у номінації «Районні ради».

Крім того, інформуємо, що за останні 10 років в районі створено біля 1200 робочих місць, залучено інвестицій більше 8 млрд. гривень, що дозволило щорічно отримувати в бюджет району близько 70 млн. гривень податків.

Спільними зусиллями районної влади, сільських рад та за всебічної підтримки обласної військово-цивільної адміністрації в 2019 році в районі реалізований інфраструктурний проект «Будівництво водогону до сіл та селищ Срібненської та Новоєлизаветівської сільських рад Покровського району від Селидівського водогону Д=600 мм № 2» протяжністю 44 км загальною вартістю 72 мільйона  грн. Це дозволить забезпечити питною водою понад 3 тисяч жителів району.

Дякуємо Вам, шановний Павло Олександровичу, за тісну та плідну співпрацю з громадою Покровського району та запевняємо Вас, що і надалі район буде займати активну позицію щодо вирішення питань з розбудови інфраструктури району для задоволення потреб наших жителів.

Впевнені, що наші спільні справи і у майбутньому стануть яскравою подією у житті району, а наша подальша співпраця буде взаємно вигідною, цікавою і корисною для населення Покровського району.

 

 

З великою повагою

 

 

Голова

Покровської районної ради                                                                    М.С.КОСТЮК

print