[bvi]
  • Українська
  • English

Піклування про ментальне здоров’я має бути на часі для кожного українця

09.11.2023 в 12:11

8 листопада в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся онлайн захід для безробітних осіб в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», який покликаний надати базові навички самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуація. Головною метою програми є сприяння формуванню у громадян України культури піклування про власне ментальне здоров’я, навичок виходу зі стану фонової тривожності і знаходження власних каналів ресурсності.

Під час заходу слухачі були ознайомлені з техніками самодопомоги та підтримки тих, хто знаходиться поруч.  Були запропоновані дієві механізми, які допомагають психологічній стійкості у часи повномасштабної війни.

Наразі рівень стресу зростає і піклування про свій внутрішній стан має стати звичною відповідальністю кожного. Ментальне здоров’я так само важливе, як і фізичне. Це один із факторів, який впливає на продуктивність людини, її здатність відновлюватись, а відповідно – на відновлення країни в цілому.  Тож дуже добре, що є подібний ресурс, матеріали та активності якого допоможуть подолати стресові ситуації та негативні емоції, дасть дієві поради,  як знаходити сили для психологічного відновлення.

 

print