[bvi]
  • Українська
  • English

Підписання Меморандума

19.10.2022 в 15:34

Сьогодні  19 жовтня  2022 року очільник  Покровської РДА, начальник  районної  військової  адміністрації  Володимир  ЗАМОТАЄВ  підписав  Меморандум про співпрацю між Покровською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією  з  9 міськими, селищними, сільськими військовими адміністраціями та  5 міськими, сільськими та селищними радами територіальних  громад  Покровського  району.  

Метою меморандуму є забезпечення певних потреб, прав та свобод мешканців Донеччини – внутрішньо переміщених осіб, які вимушено залишили або покинули своє місце проживання та перемістилися до інших більш безпечних регіонів України; їх підтримка, забезпечення умов для здійснення волонтерської діяльності шляхом організації гуманітарних штабів (центрів, хабів) у містах, до яких виїхали мешканці Донецької області. 

 У меморандумі зазначається, що гуманітарні штаби, організовані будь-якою зі Сторін у будь-якому місті України, будуть опікуватися проблемами мешканців Донеччини, не зважаючи на те, з якої саме вони громади. При організації гуманітарних штабів Сторони домовилися спільно проводити пошук приміщень із залученням представників місцевих територіальних громад та волонтерів для роботи у цих штабах, здійснювати пошук джерел надання допомоги ВПО, організовувати роботу щодо обліку осіб, які потребують соціальної (гуманітарної) допомоги, створювати умови для діяльності хабів.  

За словами очільника Покровської РДА Володимира Замотаєва, створення таких центрів допоможе підтримувати зв’язок з переселеними мешканцями Донеччини та оперативно вирішувати їх потреби. Незабаром гуманітарний хаб запрацює у м.Кропивницькому, за ініціативою та поданням Покровської військової адміністрації подібний центр планують відкрити і у Білій Церкві, до якої тимчасово переселилися близько 11 тисяч мешканців Донеччини.

print