[bvi]
  • Українська
  • English

Перелік документів необхідних для забезпечення технічними засобами рабілітації

24.01.2019 в 18:17

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 238 внесені зміни до Порядку   забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення  та виплати компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів, відповідно до яких:

особи з інвалідністю,  та батьки  дітей з інвалідністю мають  право звернутися для оформлення направлення, з використанням електронного каталогу,  на   технічні та інші засоби реабілітації   до управління соціального захисту населення  Покровської райдержадміністрації (м. Покровськ,          вул. Торгівельна,11, каб. № 2, тел 0950479903) з повним пакетом документів, а саме:

1) ксерокопія  та оригінал  паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років);

2) ксерокопія   та  оригінал висновку МСЕК про встановлення інвалідності для осіб з інвалідністю (для дітей з інвалідністю — висновок ЛКК) у разі, коли особа вперше звертається до органів соціального захисту населення або змінюється група і причина інвалідності;

3)індивідуальна програма реабілітації (для особи з інвалідністю та дитини з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб, осіб з інвалідністю, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 р. як безстрокова або строк дії якої не закінчився),  містить показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (індивідуальна програма не пред’являється особами з інвалідністю для виплати компенсації за спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією;

4) копія та оригінал документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія сторінки паспорта громадянина України з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта громадянина України (для осіб, які через релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті громадянина України);

5) довідка про реєстрацію місця проживання для дітей, у тому числі дітей з інвалідністю, віком до 16 років, та осіб, паспорти громадян України яких не містять відомостей про реєстрацію місця проживання (крім бездомних осіб);

.Особам з інвалідністю по слуху, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років виплачується компенсація за придбання мобільного телефону для письмового спілкування.

Особам з інвалідністю I і II групи по зору та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від 14 років виплачується компенсація за придбання годинника (електронного — дітям віком від шести років), аудіоплеєра.

Підставою для виплати компенсації за придбання технічних засобів реабілітації особам з інвалідністю  є висновок відповідно МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність та фіскальний чек, що підтверджує придбання засобу.

Для уточнення інформації потрібно звертатися до управління соціального захисту населення  Покровської райдержадміністрації  за адресою : м. Покровськ, вул. Торгівельна,11, каб № 2, тел 0950479903.

print