[bvi]
  • Українська
  • English

Патронатна сім’я: поняття та порядок створення

15.06.2023 в 11:09

14 червня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулась онлайн зустріч для безробітних громадян із залученням фахівця служби у справах дітей Покровської міської ради Олени Козлової. Темою заходу стало патронатне виховання, як альтернатива працевлаштуванню.

Головною метою заходу було розширення уявлення безробітних осіб про патронат над дитиною та форми сімейного виховання, адже головною умовою сім’ї для дитини є збереження її благополуччя.

Олена Козлова детально розповіла про соціальну послугу патронату в системі підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей.

«Патронат над дитиною є професійною комплексною послугою, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою цієї соціальної послуги є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в таких умовах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі»,- зазначила працівниця служби у справах дітей.

Під час заходу фахівець центру зайнятості зробили наголос на тому, що патронатний вихователь — це офіційне працевлаштування з отримання грошового забезпечення та соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї.

print