[bvi]
  • Українська
  • English

Оздоровити своїх дітей в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»

17.04.2019 в 12:49

Управління соціального захисту населення Покровської районної державної адміністрації інформує, що відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 08.04.2019 № 1829/0/202-19/01-16 «Про організацію направлення дітей з інвалідністю» в державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» відбудеться IV тематична зміна з інклюзивним проектом «Разом заради розвитку», спрямована на формування толерантного відношення до інклюзії, cтворення рівних можливостей для дітей з особливими потребами. Зазначену тематичну зміну буде присвячено формуванню гуманістичного ставлення до дітей та дорослих з особливими потребами.

Партнерами у проведенні зміни стануть такі громадські організації, як Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих», громадська організація «Всеукраїнське об’єднання Розвиток. Розвиток», Національний комітет Червоного Хреста України.

Відповідно до Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07009 №734 (із змінами) до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету в першочерговому порядку направляються діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі діти з інвалідністю, здатних до самообслуговування(за відсутності медичних протипоказань) . Вік дітей від 7-18.

З огляду на зазначене, бажаючим батькам оздоровити своїх дітей в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» на IV тематичну зміну необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Покровської районної державної адміністрації за адресою: м. Покровськ, вул. Торгівельна 11, каб. №2.Телефон для довідки – 0950479903.

К.О. Гузій спеціаліст сектору обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці.

print