Онлайн засідання щодо програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Покровському районі Донецької області на 2024 рік

14.12.2023 в 13:58

13 грудня 2023 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв представив програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Покровському районі Донецької області на 2024 рік на онлайн засіданні, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної за участю представників Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації Тамара Лук’янчук.